Kodėl verta rinktis mus?

Kodėl verta pirkti rožių sodinukus?
Sodo rožės turi ilgametes tradicijas Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Austrijoje, tačiau Lietuvoje rožių sodinimas vis dar nėra plačiai paplitęs. Paskutiniais dešimtmečiais išvedus naujų rožių rūšių atsparių šaltesniam klimatui ir prastom oro sąlygom, rožių sodinimas ėmė sparčiai populiarėti ir Lietuvoje. Šiuo metu šis nuostabus augalas pritraukia vis daugiau grožio ir kvapų mylėtojų, kurie nori papuošti savo sodą.

Kaip vertėtų įsigyti rožių sodinukus?
Dabar įsigyti rožes gana paprasta, jų yra prekybos centruose, įvairiose internetinėse parduotuvėse. Deja, dažniausiai prekybos centruose, turguose augalai neatitinka savo pavadinimo. Dėl to iškyla klausimų kokios rūšies tą rožė, kaip ją reikia genėti, kurioje vietoje sodinti. O tai daro įtaką tolimesniam rožės augimui.

Kuo ROZIUSODAS.LT parduotuvė išsiskiria?
Mes išsiskiriame aukšta sodinukų kokybe tinkančią lietuviškam klimatui. Turime 7 metų patirties auginant ir prekiaujant rožėmis Lietuvoje. Kiekvienas sodinukas yra atrinktas, kad tiktų lietuviškam klimatui ir būtų patikimas. Mes bendradarbiaujame tik su aukštos kokybės tiekėjais. Šiuo metu turime didžiulę rožių kolekciją iš Olandijos.

Ar padėtumėte išsirinkti?
Taip! Prašome kreiptis ir Jūs pakonsultuosime bei atsakysime į visus klausimus inforoziusodas@gmail.com.

Ar kaina svarbi?
Kaip manote, ar renkantis rožių sodinukus kaina yra svarbiausias kriterijus? Maža kaina beveik visada susijusi su žema sodinukų kokybe, dažnai išaugintų nelegaliai, be licencijos mokesčio. Dažniausiai žemomis kainomis siūlomi vienerių metų sodinukai, kurie sunkiau prigyja, jie sunkiai žydi pirmus metus po pasodinimo.
Mūsų rožės nėra pačios pigiausios, bet visada patikrintos ir aukščiausios kokybės. Taip pat asortimentas yra labai platus: miniatiūrinės, besidriekiančios, parko, floribundinės,  kanadinės,  vijoklinės. Mūsų rožių sodinukai yra dviejų metų, yra dideli ir stiprūs. Rožės jau tais pačiais metais džiugins jus savo žiedais ir aromatu. Stengiamės suteikti geriausią kokybės ir kainos santykį. Todėl kviečiame tapti mūsų klientais ir papuošti savo sodą nuostabiomis ilgametėmis rožėmis.

Prieš siunčiant rožes gerai padrėkiname
Kokybiškai supakuojame
Pristatymas per 1-2 d. d.
Pirkinių krepšelis