Lelija Easy Beat

2.00 

Neturime

Lilia Easy Beat yra neįprasta veislė su nauja, gaivinančia išvaizda. Nuostabios gėlės šiltos, abrikosų rožinės spalvos, šen bei ten turi subtilių strazdanų. Didelis “Lilies” iš Easy linijos privalumas yra nešvarių dulkinių trūkumas. Dėl šios priežasties šios gėlės nepalieka dėmių ant drabužių ar rankų. Puikus jų gyvybingumas vertinamas apvaduose ir puokštėse. Lilia Easy Beat be jokių kliūčių galima dėti ant šviesių baldų ir stalviršių – žiedadulkės nedažys paviršiaus besiskleidžiančiomis žiedadulkėmis. Azijos lelijoms priklausantis Easy Beat pasižymi gausiu žydėjimu ir puikia ištverme. Auga lengvai, tinka daugiamečiams sodinti. 80-100 cm siekianti lelija stačiais, išoriškai išsidėsčiusiais žiedais žydi birželio mėnesį. Šios rūšies lelijos yra bekvapės.

Lelijas bus sėkmingai auginamos saulėtose ir pusiau pavėsingose ​​vietose. Jie demonstruoja visą savo potencialą derlingoje dirvoje, turtingoje maistinių medžiagų ir nuolat šiek tiek drėgnoje (niekada drėgnoje ar užmirkusioje). Dauguma lelijų veislių mėgsta neutralias arba silpnai rūgščias dirvas. Šalčiui atsparūs svogūnėliai sodinami rudenį arba pavasarį. 10-15 cm gylio skylėse turi būti drenažas. Sezono metu lelijas reikia laistyti ir tręšti. Taip pat rekomenduojama pašalinti išblukusias gėles, kurios apsaugos augalus nuo pastangų sėti sėklas.

Pakuotėje yra 1  Easy Beat lelijos svogūnas, kurio dydis 16/18. Etiketėje pateikiama svarbiausia informacija apie augalo auginimą.

Turime 2vnt

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lelija Easy Beat”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis