Substral 2in1 nuo ligų ir kenkėjų 100ml

20.00 

Prieinamumas: Turime

Jis turi paviršinį, gilų ir sisteminį poveikį augalui. Preparatas, kuris yra ir insekticidas, ir fungicidas, yra sisteminis agentas, naudojamas prevencinėje ir skubioje kovoje su grybelinėmis ligomis, amarais ir kitais vabzdžiais, kurie dažniausiai puola dekoratyvinius augalus, įskaitant: rožės, sodinukai, dekoratyviniai krūmai.

Rožių atveju ilgalaikė apsauga gali tęstis nepertraukiamai 21 dieną. Preparatas apsaugo nuo lapų deformacijos, teigiamai veikia augalų spalvą ir augimą. Nepalieka nešvarių likučių ant lapų ir žiedų. Be to, preparatas apsaugo visą augalą, įskaitant naujus.

Priemonė nepalieka jokių nešvarių likučių ant lapų. Preparatas apsaugo visą augalą nuo antrinių infekcijų ir amarų atakų.

Produkto rezultatai matomi po 24 valandų.

Ligos, nuo kurių jis veikia, yra juodoji dėmė, rūdys, miltligė, o vabzdžiai yra amarai, tripsai, žvyniniai vabzdžiai, bitės ir vabzdžiai.

SUBSTRAL Flowers Visapusiška apsauga 2in1
Substral Flowers Visapusiška apsauga 2in1. Unikalus fungicidas ir insekticidas rožėms, rododendrams ir žydintiems krūmams. Veikia paviršutiniškai, giliai ir sistemiškai – kovoja su vabzdžiais ir kartu saugo nuo ligų. Priemonė turi fungicidinį poveikį, kovoja su juodosiomis dėmėmis, rūdimis ir miltlige. Insekticidas, kovojantis su amarais (žaliais ir juodais) ir kitais čiulpiančiais vabzdžiais.

Prekės savybės
2in1: fungicidas ir insekticidas
greitai matomas poveikis
saugo 21 dieną
Prekės aprašymas
Substral Flowers Comprehensive Protection 2in1, kuris yra ir insekticidas, ir fungicidas, preparatas yra fungicidas ir insekticidas vandens emulsijos paruošimo koncentrato pavidalu, turintis sisteminį poveikį, naudojamas profilaktikai ir avarinei kovai su grybelinėmis ligomis, amarais ir kt. vabzdžiai, dažniausiai puolantys mėgėjiškus dekoratyvinių augalų pasėlius (įskaitant (įskaitant rožes, sodinukus, dekoratyvinius krūmus). Gėlės 2in1 Visapusiška apsauga leidžia sodininkui veikti visose kovos frontuose – ji veikia augalo paviršių, giliai ir sistemingai. Priemonę greitai pasisavina žaliosios augalų dalys ir kartu su sultimis juda po visą augalą. Vabzdžiai, mintantys augalų sultimis, žūva, net jei jie nebuvo purškiami tiesiogiai. Lietus, agento nuplovimas nuo augalo paviršiaus ir saulės spinduliuotės įtaka nėra reikšmingi, kai agentas pasižymi sisteminiu poveikiu. Priemonė nepalieka nešvarių likučių ant lapų, o jos naudojimo poveikis pastebimas po 24 valandų. Preparatas apsaugo visą augalą nuo antrinių infekcijų ir amarų atakų. Rožių atveju ilgalaikė apsauga gali tęstis nepertraukiamai 21 dieną. Preparatas apsaugo nuo lapų deformacijos, teigiamai veikia augalų spalvą ir augimą.

 

Kaip naudoti
Purškite augalus taip, kad skystis visiškai pasidengtų viršutine ir apatine lapų dalimis, kad nenubėgtų lašai.

Naudojimo data: Priemonę naudoti po pirmųjų ligos simptomų ar kenkėjų buvimo požymių. Jei reikia, tolesnius apdorojimus atlikite reguliariai kas 3-4 savaites, augalui užsikrėtus liga ar apsikrėtus amarais, purkšti kas 2 savaites. Naudokite produktą iki rugsėjo pabaigos. Rožių apsaugai nuo juodųjų dėmių produktas gali būti naudojamas nuo balandžio mėn. Jei liga praėjusiais metais smarkiai užkrėtė augalus, gydymą reikia pradėti anksti, kai tik pasirodo pumpurai ir lapai. Maksimalus procedūrų skaičius auginimo sezono metu – 4. Intervalas tarp procedūrų – mažiausiai 14 dienų.

Produkto sudėtis
Veikliųjų medžiagų kiekis: tritikonazolas – (fungicidas iš konazolitriazolo grupės) – 7,5 g 1 litre produkto (0,781%), acetamipridas – (insekticidas iš neonikotinoidų grupės) – 2,5 g 1 litre produkto (0,262%) .

Augalų apsaugos produktai turi būti naudojami saugiai. Prieš kiekvieną naudojimą perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Atkreipkite dėmesį į išsamias rizikos nuorodas. Laikykitės saugos taisyklių, nurodytų etiketėje. Biocidinius produktus reikia naudoti laikantis ypatingų atsargumo priemonių. Prieš naudodami perskaitykite etiketę ir informacinį lapelį.

Komentarai:

Purškite augalą įsitikindami, kad tiek apatinė, tiek viršutinė lapų dalys yra šlapi. Venkite tiesioginio gėlių purškimo.
Purkšti esant geroms oro sąlygoms, vengiant ryškios saulės šviesos, sausros ir šalčio.
Prieš tepdami priemone didesnę ar ypač vertingą dekoratyvinių augalų kolekciją, atlikite kiekvienos auginamos veislės bandomąjį apdorojimą, kad patikrintumėte, ar augalai nepažeisti.
Nenaudokite priemonės pučiant stipriam vėjui, esant pilnai saulei, per sausrą, po šalnų ir per šalčius bei prieš numatomas šalnas.
Tripsų ir voratinklinių erkių atveju produktas rodo vidutinį kontrolės lygį arba riboja kenkėjų atsiradimą.
Jei populiacijoje yra atsparių vabzdžių formų (ypač amarų), agentas gali būti nevisiškai veiksmingas.
Pavojinga bitėms. Norėdami apsaugoti bites ir kitus apdulkinančius vabzdžius, nenaudokite produkto bičių skraidymo laikotarpiu arba kai yra žydinčių piktžolių.
Siekiant sumažinti neigiamą poveikį bitėms, produktą rekomenduojama purkšti ryte arba vakare. 9. Neleiskite produktui patekti į kitus vartotojams skirtus augalus, pvz., daržoves.
Laikotarpis nuo priemonės panaudojimo iki dienos, kai žmonės ir gyvūnai gali patekti į zoną, kurioje buvo panaudota priemonė (prevencinis laikotarpis): neįeiti, kol purškiamas skystis visiškai neišdžiūvo ant augalo paviršiaus.

Laikotarpis nuo paskutinio produkto panaudojimo iki derliaus nuėmimo datos (išlauka): netaikoma.

Laikotarpis nuo paskutinio produkto panaudojimo pašarams skirtiems augalams iki dienos, kurią gyvūnai gali būti juo šeriami

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Substral 2in1 nuo ligų ir kenkėjų 100ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis