Lelija Easy Dream

2.00  1.60 

Neturime

Kategorijos: ,

Asiatic Easy Dream lelija priklauso lelijų šeimai, kurios negamina nešvarių žiedadulkių. Didelės, švytinčios gėlės, nukreiptos į viršų, derina ryškiai geltoną ir ramią raudoną spalvą. Iš požeminio svogūno auganti lelija turi stačiai įprotį. Šiek tiek šakojasi tik viršutinė augalo dalis. Ūglių viršūnėlės baigiasi žiedpumpuriais, kurie vasarą virsta nuostabiais žiedais. Kaip ir dera Azijos lelijai, Easy Dream veislė pasižymi stipriu ir sveiku augimu. Tai labai efektingas augalas, puikiai tinkantis sodinti į gėlynus, o dėl žiedadulkių trūkumo – ideali puošmena vazoms.

Lelijų priežiūra nėra sudėtinga. Juos laistome tik suaktyvėjusio augimo ir žiedpumpurių formavimosi laikotarpiu, tačiau ir šiuo metu negalima jų perlaistyti. Trąšos turėtų būti tręšiamos maždaug kas 2 savaites nuo balandžio mėnesio iki žiedų atsiradimo.

Azijos lelija vienoje vietoje turėtų praleisti apie 3–4 metus. Praėjus šiam laikui, geriau juos persodinti. Tai ligoms atsparus augalas, gerai žiemojantis žemėje.

Pakuoteje vienas lelijos svogūnas, kurio dydis 18/20. Produkto etiketėje yra pagrindinė informacija apie augalą ir jo auginimą.

Turime 2vnt.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lelija Easy Dream”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis